Master Data Controller - Hlavný kontrolór dát

20.09.2020 KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Levice
G. Schoellera (priemyselný park) 6561/2
93401

Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment, Výroba; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca pre medzinárodnú spoločnosť - greenfield project.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Logistika, skladovanie a poštové službyIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Údržba a kontrola výrobného systému GLOVIA (obdoba SAP), zabezpečiť, aby systém obsahoval konzistentné, presné, jasné a definované údaje, ktoré sú k dispozícii pre všetkých užívateľov a poskytovať systémovú podporu.
• Monitorovanie celého toku kmeňových dát materiálu požadovaných výtvorov / zmien.
• Účasť na projektoch, hromadná tvorba údajov.
• Pomáha pri vývoji a udržiavaní štandardných procesov vrátane príslušnej dokumentácie.
• Udržuje integritu a presnosť firemnej databázy, aby správna osoba získala správne informácie v správnom čase.
• Zabezpečuje, aby databázy obsahovali konzistentné, presné, jasné a definované údaje a boli k dispozícii pre všetkých používateľov.
• Vkladá, mení a rieši problémy s dátami, aby používatelia pristupovali k údajom súčasne vo forme, ktorá vyhovuje ich potrebám.
• Poskytuje podporu a úzko spolupracuje s tímom správy kmeňových údajov, plánovačmi preventívnej údržby a správcami zmlúv.
• Pravidelne komunikuje s prevádzkovým personálom, aby sa zabezpečila integrita databázy.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • SAP - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Windows - vysoká

Ďalšie požiadavky:

ZRUČNOSTI
• Vysoký stupeň integrity a dôvernosti.
• Schopnosť riešiť viac problémov.
• Schopnosť efektívne využívať viac úloh, určovať priority a spravovať čas.
• Dobré slovné a písomné komunikačné zručnosti.
• Skúsenosti s prácou s podporou správy sietí a serverov.
• Najnovšie znalosti o nových systémoch, informáciách, softvéri a aktualizáciách IT
• MS Office
• MERP, ERP
• SAP advanced
• MS Office,
• MERP, ERP
• SAP pokročilý
Jazykové zručnosti
• Angličtina – pokročilý

Vyhovujúce vzdelanie:
- stredoškolské alebo vysokoškolské z oblasti IT, obchodu alebo logistiky

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť