Manažér riadenia rizík a odborník na GDPR

17.09.2020 Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
29. augusta 1/A
81480

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- príležitosť pracovať v oblasti kapitálového trhu
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý
- možnosť podieľať sa na unikátnych medzinárodných projektoch
- dovolenka navyše
- flexibilná pracovná doba

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovné pohovory na základe vzájomného záujmu uchádzačov a zadávateľa

Náplň (druh) práce
- koordinácia procesu riadenia rizík v spoločnosti
- zabezpečenie, zavedenie a dodržiavanie schválenej stratégie a postupov riadenia rizík
- poskytnutá metodická podpora ostatným zamestnancom pri identifikácii, meraní, monitoringu a zmierňovaní rizík
- aktualizované limity pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- priebežný monitoring dodržiavania stanovených limitov pre rizikovú expozíciu spoločnosti
- príprava stanovísk k pripravovaným novým produktom, resp. službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k udeleniu prístupu k službám z hľadiska rizík
- príprava stanovísk k zmluvným vzťahom s externými dodávateľmi z hľadiska rizík
- zhromažďovanie, zaznamenávanie a vyhodnocovanie informácií týkajúcich sa riadenia rizík
- zabezpečenie kontinuity činností spoločnosti pre prípad vzniku krízovej situácie
- zabezpečenie analýz a monitoringu procesov spoločnosti z pohľadu rizika
- vypracovanie a aktualizácia vnútorných predpisov a ďalších dokumentov súvisiacich s riadením rizík v spoločnosti
- implementácia novo vznikajúcich a aktualizácia existujúcich procesov súvisiacich s ochranou osobných údajov
- monitoring dokumentov, zmlúv a smerníc za účelom zosúladenia s GDPR

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Najmenej 5 ročná prax z oblasti riadenia rizík, z toho najmenej 2 ročná prax z oblasti finančného trhu

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku:

Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)