Asistentka predaja

18.06.2020 MIVAX - BUSINESS COMPANY s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Michalovce
Michalovce
Obchodná 4
07101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 580 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

k základnej mzde stravné a tiež ponúkame motivačné odmeny, tzn. tvoja mzda závisí od aktívneho prístupu, zamestnanecké zľavy na nákup tovaru

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
580 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Náplň práce: predaj tovaru, práca s pokladňou, platobným terminálom, vybavovanie objednávok, aranžovanie výkladu, udržiavanie čistoty na prevádzke, budovanie vzťahu a komunikácia so zákazníkmi, zodpovednosť za chod prevádzky a ďalšie...

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)

Ďalšie požiadavky:

Príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníka, ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť, spoľahlivosť, výborné predajné a komunikačné schopnosti.
Pozícia je určená pre kandidáta, ktorý ma záujem dlhodobo pracovať a byť spoľahlivou súčasťou zabehnutého podniku.
ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU, posielať na email: email

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie
  • asertivita