Ekonomicko-administratívny pracovník

29.07.2020 KS - KOMFORT Komárno, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Komárno
Hradná 3
94501

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Administratívny pracovník, Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Stravné lístky. Účasť na pravidelných odborných školenia. Podporovaný profesijný rast. Po skúšobnej dobe mzda prispôsobená vedomostiam, schopnostiam uchádzača. Podľa kvality a množstva vykonanej práce výkonnostná odmena.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Administratívne práce pre konateľa spoločnosti, Vybavovanie korešpondencie, Komunikácia s obchodnými partnermi pri objednávaní tovaru. Evidencia obalového - odpadového materiálu, Príprava účtovných dokladov, Kontrola účtovných dokladov, Vyhotovovanie odberateľských faktúr. Evidencia dodávateľských faktúr, kontrola skladového hospodárstva, evidencia OOPP. Evidencia HNIM. Kontrola dodržiavania predpisov BOZP, GDPR,

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • MRP - pokročilá
  • Internet - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Vzťah k účtovníctvu, k ekonomike. Iniciatíva pri riešení pracovných úloh, Ochota vzdelávania sa. Predpoklady k samostatnej práci. Predpoklady k riadeniu kolektívu. Vysoké pracovné nasadenie. Ovládanie účtovného programu MRP je výhodou.
Vzťah k študovaniu ekonomických zákonov, predpisov.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pamäť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • sebaovládanie
  • pozornosť
  • vnútorná stabilita