Regionálny/a manažér/ka, plný úväzok, Bratislavský kraj

09.08.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Budeš niesť zodpovednosť za celkový chod 3 – 5 predajní v tvojom regióne. Tvoja práca ovplyvní ekonomické výsledky spoločnosti Lidl a plnenie našich dlhodobých cieľov.
• Ponesieš zodpovednosť za personálnu agendu – budeš mať na starosti motiváciu svojich kolegov, budeš im dávať spätnú väzbu a hodnotenia, zabezpečíš ich rozvoj a vzdelávanie. Tiež budeš mať na starosti nábor a výber nových zamestnancov do predajní.
• Budeš analyzovať a zdokonaľovať procesy bežiace v predajniach, ovplyvňovať najdôležitejšie oblasti ich fungovania ako sú podpora predaja, plánovanie a vyhodnocovanie dôležitých indikátorov výkonnosti.
• V tvojich rukách budú aj rôzne operatívne činnosti a presadzovanie inovatívnych konceptov do predaja.
Ponúkaný plat (základná mzda):
3000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda, 40 hod./týž. : 3.000 €
Iné výhody:
• Istotu slušnej práce a k nej patriacu zdopovedajúcu mzdu,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• Plný úväzok 40 hod./týž.,
• Doplnkové dôchodkové sporenie,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
• Máš skúsenosti z práce na podobnej pozícii minimálne 2 roky a máš pozitívny prístup k obchodu.
• Máš vysokoškolské vzdelanie minimálne I. stupňa.
• Máš skúsenosti s vedením ľudí aspoň 1 rok. Budeš viesť, riadiť a motivovať tím. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, schopnosť motivovať a komunikačné schopnosti.
• Vieš prevziať zodpovednosť, rozhodovať sa samostatne a znášať s tým súvisiaci stres.
• Si flexibilná/flexibilný, nebojíš sa pracovať na sebe a prekonávať svoje možnosti.
• Máš vodičský preukaz skupiny B a si aktívny vodič. Mobilita v rámci Slovenska je pri tejto práci nevyhnutná.
Vodičský preukaz:
Skupina: B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 144 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na predajniach
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Reaguj na ponuku