custom-banner

Pracuj vo výrobe v automobilovom priemysle v Trnave- plat až 1070 € brutto- ubytovanie a doprava zabezpečené.

05.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Nitriansky kraj, Trnavský kraj; okres Levice, okres Senica; Levice, Martin, Piešťany, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + príplatok za nočné zmeny 60€-120€, + od 2. odpracovaného mesiaca prémia v priemere 100€ = 1070€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby na oddeleniach výroby, na lisovni, zvarovni, lakovni , montáži a i. Práca v takte v trojzmennom režime.

Iné výhody:

- individuálne osobnostné prémie (od druhého odpracovaného mesiaca)
- závodná jedáleň
- zabezpečené ubytovanie a doprava
- možnosť záloh
- práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Každý uchádzač bude kontaktovaný.
V prípade otázok nás kontaktujte na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosti vo výrobe alebo v automobilovom priemysle minimálne 1 rok.
Chuť pracovať.
Schopnosť poćúvať nadriadeného am pracovať v tíme
Zodpovednosť a spolahlivosť.