Stavbyvedúci / stavebný majster

04.06.2020 PKP - SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra, Zlaté Moravce
Typ pracovnej ponuky: Stavbyvedúci, Stavebný majster
Ponúkaný plat (základná mzda): 1900 - 2200 EUR
na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-riadenie a koordinovanie stavebnej činnosti /realizujeme kompletné HTU/
- zodpovednosť za úspešný priebeh realizácie pridelených stavieb
- schopnosť viesť tím strojníkov
- vedenie administratívnej práce stavby-stavebný denník, evidencia dochádzky
- vypracovanie cenových ponúk (CENKROS)
- komunikácia so zákazníkmi
- dodržiavanie harmonogramu prác

Iné výhody:

-služobné auto, služobný mobil , notebook,
- veľmi dobré pracovné ohodnotenie
- možnosť ubytovania
- dlhodobo perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- moderná stavebná mechanizácia 3D 2D nivelácia

- v prípade vážneho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy na uvedenú mailovú adresu
zuzana @ pkptransport.sk
- bližšie informácie na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax a skúsenosti v dopravných a cestných stavbách
- technické a analytické myslenie,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- samostatnosť, flexibilita , zodpovednosť, dochvíľnosť
- anglický jazyk , práca s PC