custom-banner

Technológ zvárania (Ref. č.: 6-18-34738/PF)

09.08.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Námestovo
Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vypracovanie technologických postupov, štandardov pre zváranie
- Spolupráca pri spracovaní cenových ponúk výrobkov v rámci ponukového riadenia so zameraním na dostupné procesy zvárania
- Overovanie postupov pre zváranie v procesoch manuálneho a automatizovaného zvárania
- Navrhovanie riešení a opravných akcií v procesoch zvárania, riešenie 8 D
- Zabezpečovanie činnosti v rámci kompetencie technológa pre zavzanie IWT STN EN 14731.2006
- Inšpekcia a skúšanie počas a po procesoch zvárania
- Príprava vzoriek na WPQR,WPS,pWPS
- Kontrola, vedenie a aktualizácia zváracích preukazov v rámci firmy
- Podieľanie sa na výbere vhodných technických zariadení na zváranie u jednoduchších zvarencoch
- Riadenie a kontrola kvality v oblasti zvárania (nariadenie vhodného spôsobu kontroly kvality zvarových spojov)
- Plnenie cieľov oddelenia podľa dohodnutých KPI ukazovateľov
- Preškoľovanie zváračov v oblasti BOZP

Iné výhody:

- Výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta
- 25 % prémie v závislosti od plnenia stanovených cieľov
- Dochádzkový bonus
- Odmena za splnenie celopodnikových ukazovateľov
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Pružný pracovný čas
- Možnosť homeoffice - kedykoľvek po predchádzajúcom schválení nadriadeným
- Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja
- Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
- Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
- Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
- Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
- Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- Technický background
- Certifikát medzinárodného zváracieho inžiniera IWE/EWE podmienka
- Programovanie zváracích automatov výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Republiky 7, Žilina, 01001