Obsluha ČS Shell pre študentov VŠ-Košice

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Shell - Americká, Alejova
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,27 EUR/hod.
    základný plat: 4,27€ brutto/hod. + odmeny podľa plnenia plánov + príplatky za nočné, sviatky, víkendy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do svojho tímu hľadáme nové posily počas leta ideálne s praxou v obchode resp. službách

VONKAJŠÍ PREDAJCA - náplňou práce je aktívne ponúkanie diferencovaných palív, tankovanie, poskytovanie služieb týkajúcich sa údržby auta,vonkajšia údržba čerpacej stanice...taktiež ovláda prácu vnútornej obsluhy a je flexibilný...

NÁPLŇ PRÁCE VNÚTORNEJ OBSLUHY:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- účtovanie a práca s pokladňou,
- aktívna ponuka a predaj produktov a služieb,
- príprava a obsluha teplého pultu - HOT DOG-ov, dopekanie polotovarov
- manipulácia s tovarom v predajni - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk...
- upratovanie a udržiavanie čistoty vnútorných priestorov ČS, WC

POŽIADAVKY:
- výborná komunikatívnosť a schopnosť aktívne osloviť každého zákazníka,
- príjemný vzhľad (uvítame aj zaslanie FOTOGRAFIE)
- samostatnosť, sebaovládanie, zdravé sebavedomie, schopnosť rozhodovať sa
- zodpovedný a optimistický prístup k práci a životu,
- chuť napredovať a prijímať nové informácie
- prirodzený záujem o autá, naše palivá a značku Shell

POZNÁMKA:
Práca v nepretržitej prevádzke
- Vnútorná obsluha - 12 hod. zmennosť (6.00-18.00,18.00-6.00), podľa dohody
- Vonkajšia obsluha - 12 hod. zmennosť (denné aj nočné)
Shell Alejova - Vonkajší - 8h zmeny bez nočných

UPREDNOSTŇUJEME uchádzačov s PRAXOU V POTRAVINÁCH a v obchode resp. komunikácii so zákazníkmi
Ďakujeme za váš záujem, kontaktovaní budú len vybratí uchádzači :)

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť okamžitého nástupu
- Stabilná celoročná brigáda s garantovaným mesačným platom na účet
- Prácu v zrelom tvorivom kolektíve pracujúcim „srdcom“
- Príležitosť k vzdelávaniu a rozvoju komunikačných schopností

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno