custom-banner

Technický špecialista

05.08.2020 Edgar Baker s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava, okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Informatika - software, Telekomunikácie; Inžinier údržby, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
od 1.000,- eur brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za komplexnú činnosť súvisiacu s konkrétnym projektom
- inštalačné práce, mechanické, opravy, údržba, oživenie, testovanie, meranie systémov, zariadení a kabelážnych štruktúr

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- oprávnenie podľa vyhlášky 508/2009
- znalosť problematiky sieti a systémov, inštalácie a oživovanie aktívnych kompomentov a ukončovacích prvkov sietí
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Edgar Baker s. r. o.
Hodžovo námestie 1/a
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lenka Hornáčková
Tel: 421918958917