Športový koordinátor

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1400 EUR
    plat: nástupný plat 1200 až 1´400 € na faktúru (výška hodnotenia závisí od manažérskych skúseností jednotlivca)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.11.2021

BENITIM detský športový klub hľadá do partie koordinátora športových trénerov.
BENITIM je už viac ako 10 rokov lídrom v inováciách v detskom nesúťažnom športe, organizuje pre širokú verejnosť autorské športové kurzy pre deti a mládež, poskytuje inovatívne športové poradenstvo.
Náš nový kolega/kolegyňa bude viesť časť trénerov, aby spoločne dosiahli výsledok a tým je čo najlepšie podchytenie každého dieťaťa pre šport a pohyb.
Koordinátor vyberá do tímu trénerov, sleduje plnenie tréningového plánu Benitimu po metodickej a pedagogickej stránke, poskytuje trénerom materiálnu a morálnu podporu, podáva im spätnú väzbu, stará sa o atmosféru v tíme trénerov. Zodpovedá na otázky rodičov a podáva informácie o smerovaní dieťaťa. Športový koordinátor spoločne s tímom ostatných koordinátorov prispieva svojimi nápadmi k zlepšovaniu našich kurzov a šíri dobré meno profesionálnych tréningov v nesúťažnom športe. Zúčastňuje sa trénerských teambuildingov a školení a vytvára kolegiálneho ducha naprieč celou agendou.

Športový koordinátor koordinuje priebeh športových kurzov na školách a ďalších tréningových miestach. Dopoludnia pracuje v kancelárii, popoludní čiastočne práca v teréne priamo na prebiehajúcich kurzoch.

Pracovná náplň

● Manažment športových skupín počas školského roka
- organizovanie rozbehu kurzov: tvorba rozvrhu, modelovanie skupín, komunikácia smerom k rodičom, prenajímateľom športovísk
- zodpovednosť za plnenie tréningového plánu, logistika skupiny v rámci tréning. miesta, výbava pomôckami, dochádzka detí, naplnenosť skupiny, informovanie rodičov
● Vedenie tímu trénerov
- koordinácia a podpora trénerov, zabezpečovanie náhrad trénerov pri absencii, zaškoľovanie a vzájomné informovanie trénerov, tímové stretnutia, organizovanie školení
- priebežná kontrola tréningov v teréne - spätná väzba trénerom, výber a hodnotenie trénerov, spracovanie podkladov pre výplaty
● Organizovanie medziškolskej súťaže

● Organizácia denných táborov počas letných prázdnin

Benefity a ďalšie výhody:

zvyšovanie športovej a inej odbornej kvalifikácie - školenia
časová flexibilita
príjemný produkt - športové a jazykové kurzy pre deti, tábory.
mladý, kreatívny a dynamický kolektív
flexibilné vedenie organizácie
možnosť dohody o pracovnom čase, poskytujeme home office.

Všeobecne požadované znalosti:

športové vzdelanie
skúsenosti s riadením tímu
organizačné schopnosti
komunikačné zručnosti
flexibilita
pozitívny vzťah k deťom
Microsoft Excel - užívateľská znalosť
Požadovaná prax 2 roky v oblasti koordinácie
Vodičský preukaz B, vlastné auto

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Vodičský preukaz:
    B1