Účtovník / účtovníčka

21.06.2020 Školský internát, Poprad

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Poprad
Poprad
Karpatská 9
05801

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Príspevok na dopravu, na stravu, na rekreáciu zamestnancov, príspevok zamestnávateľa na DDS.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov:

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
Ovládanie práce s PC, ovládanie účtovného programu SPIN a mzdového programu Magma, znalosť účtovných a súvisiacich predpisov rozpočtovej organizácie, znalosť pracovno - právnej a školskej legislatívy, vedenie a správa mzdovej agendy, spracovanie štatistík a reportov podľa požiadaviek nadriadeného, správa majetku organizácie, komunikácia s úradmi - sociálna a zdravotná poisťovňa, daňový úrad a iné.
Pracovný pomer je na dobu určitú počas zastupovania zamestnankyne.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 07:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

účtovníctvo
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Magma, SPIN - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • empatia