Pracovníčka pre výdaj stravy a upratovanie v DC seniorov

27.05.2020 Mestská časť Bratislava - Nové Mesto

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Sibírska 37
83102

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár, Pomocný pracovník, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 549 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
549,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na kratší pracovný čas
počet hodín za týždeň: 30

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Žiadosť týkajúcu sa danej pracovnej pozície s nižšie uvedeným súhlasom * je potrebné zaslať do 23.06.2020 na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo email
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Náplň (druh) práce
• Upratovanie priestorov centier mimo prevádzkových hodín,
• podávanie občerstvenia počas akcií denného centra,
• upratanie a umytie riadu po akcii v dennom centre,
• príprava kuchyne a výdaj stravy pred vydávaním obedov, rozdelenie a naporcovanie stravy, vydanie obedov, umytie riadu, upratanie kuchyne a jedálne,
• spracovanie dennej objednávky obedov,
• evidencia stravníkov,
• a iné.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• držiteľ zdravotného preukazu