custom-banner

HiL TESTER (Ref. č.: 1-16-34674/PF)

07.08.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT tester
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
2200 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme skúseného testera so zameraním na HiL systémy, ktorý svoje skúsenosti uplatní v R&D oddelení medzinárodnej strojárskej spoločnosti.

Vaše zameranie bude orientované na:

- tvorba testovacích špecifikácií
- vývoj a vykonávanie automatizovaných testov pre SW účely
- vývoj testov pre HW a HiL systémy
- tvorba technickej dokumentácie
- analýza výsledkov

Iné výhody:

Benefity:

- 13. plat
- príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- príspevky za zaškoľovanie a mentorovanie juniornejších kolegov
- budget na jazykové a vzdelávacie kurzy
- odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
- skrátený hodinový fond pracovného týždňa (37,5hod.)
- príspevok na bývanie/dopravu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Od úspešného kandidáta očakávame:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa
- anglický jazyk na plynulej úrovni- B2
- technický background
- pokročilá skúsenosť v Python/ MatLab
- skúsenosti s testovaním HiL systémov