custom-banner

Nevadí ti chlad? Tak poď pracovať do skladu v Maduniciach s platom až 1100!!

13.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; okres Hlohovec, okres Piešťany, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + výkonnostný bonus 40€ + kvalifikačný bonus od 40€ + príplatok za chlad 20% = 1100€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha ručne riadeného paletového vozíka
- zabezpečenie poriadku v sklade

Iné výhody:

- Základná mzda 850,-€
- Príplatok za chlad +20%
- Výkonnostný bonus 40,-€
- Kvalifikačný bonus (po zaučení) od 40,-€
- Stravné lístky
- Príplatky za nočnú zmenu, nadčas, sobotu, nedeľu, sviatok
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím pošlite po zakliknuti "reagujem na ponuku", prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať v chladnom prostredí (mraziarensky sklad)
- ochota pracovať na 12hodinové zmeny
- potravinársky preukaz
- spoľahlivosť
- flexibilita

NIE JE potrebný preukaz na NZV