Referent oddelenia zdrav.a humánnej farmácie/zastup.MD,RD/

20.06.2020 Trenčiansky samosprávny kraj

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
K dolnej stanici 7282/20A
91101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Zdravotníctvo a farmácia; Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
Stabilné pracovné miesto v úrade verejnej správy - Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja, odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v platnom znení, benefity podľa Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa a KZ zamestnávateľa, možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania a kariérneho rastu,

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
1. 6. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Štátna správaSamospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač priložiť k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
- žiadosť o účasť na výberovom konaní,
- profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej praxe,
- motivačný list,
- doklady o dosiahnutom vzdelaní.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní zasielajte emailom alebo na adresu (nemusia byť úradne overené fotokópie) :
A.) na adresu:
Trenčiansky samosprávny kraj
Oddelenie personálneho manažmentu, miezd a krízového riadenia
911 01 Trenčín.
Obálku označiť v ľavom hornom rohu „NEOTVÁRAŤ- VK- Referent oddelenia zdravotníctva a humánnej farmácie Trenčianskeho samosprávneho kraja( zastupovanie počas MD a RD)“,
alebo
B.) e-mailom:

Dátum uzávierky prijímania žiadostí o účasť na výberovom konaní je 30.06.2020. Rozhodujúci je dátum na poštovej pečiatke.

Náplň (druh) práce
- samostatne spracováva žiadosti a pripravuje podklady k schváleniu ordinačných hodín a doplnkových ordinačných hodín poskytovateľom zdravotnej starostlivosti.
- samostatne vedie register poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, pričom zapisuje do registra najmä schválené ordinačné hodiny a doplnkové ordinačné hodiny, kontroluje údaje v registri a zaznamenáva zmeny. Zodpovedá za správnosť a aktuálnosť údajov v registri poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.
- spolupracuje s lekárom samosprávneho kraja pri prešetrovaní petícií, sťažností a podaní, ktoré sa týkajú prevádzkovania zdravotníckych zariadení na území samosprávneho kraja. - samostatne vedie evidenciu podaní, zabezpečuje spracovávanie administratívnej agendy súvisiacej s vybavovaním podaní.
-v spolupráci s lekárom samosprávneho kraja sa podieľa na výkone kontrolnej činnosti u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti. Zabezpečuje administratívnu agendu v súvislosti s vykonávanou kontrolou a v prípade zistených nedostatkov pripravuje návrhy opatrení na odstránenie zistených nedostatkov, resp. návrhy na uloženie sankcií.
- vykonáva poradenskú činnosť v klientskom centre

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť