#TsmeMy

    Senior špecialista transformácie a rozvoja predajného kanála

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do našej retailovej rodiny hľadáme nového člena, ktorý svojím nadšením, nápadmi a odvahou veci robiť inak ako doteraz, zapadne medzi nás a bude sa podieľať na riadení rozvoja a vzdelávania na našich Telekom predajniach.
    Sme mladý, veselý a súdržný tím, radi sa bavíme, dokonca aj v práci. Podporujeme retail (celú sieť našich Telekom predajní) po každej stránke. Od ich výstavby/prestavby, cez operatívne záležitosti, až po transformačné a rozvojové projekty. Pridajte sa k nám a pomôžte nám uskutočniť náš spoločný sen: stať sa najlepším retailom. Budete mať príležitosť uplatniť vaše doterajšie skúsenosti, skúšať nové prístupy a osobne i profesne rásť spolu s nami. Máte jedinečnú príležitosť byť súčasťou formovania retailu v ére digitalizácie, kde v centre pozornosti je zákazník, jeho zákaznícka skúsenosť. Hneď po nástupe sa spoločne pustíme do transformácie, aká tu ešte nebola. Svet sa mení, očakávania zákazníkov sa menia, my sa meníme.
    VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
    Navrhovať a tvoriť metodické usmernenia štandardov predaja v retailovej sieti a implementovať ich do retail siete cez manažérov predajní.
    Koordinovať aktivity špecialistov rozvoja a transformácie retailu.
    Koučovať manažérov retailu a koordinátorov retail siete, vzdelávať a rozvíjať ich v oblasti koučingu.
    Organizovať a viesť workshopy na rozvoj predaja a koučingu v retaili.
    Na základe analýz plnenia KPI, kvality rozvoja v retaili a prieskumov zákazníckej spokojnosti pre retail predkladať návrhy manažmentu na možnosti zlepšenia, navrhovať koncept rozvoja a roadmapu aktivít zákazníckej skúsenosti.
    Realizovať Mystery shopping a riadiť dodávateľa služby, participovať na tvorbe a realizácii kontinuálneho zákazníckeho prieskumu spokojnosti ICCA v predajnom kanáli Retail, vyhodnocovať výsledky behov a hľadať možnosti zlepšenia, vyhodnocovať korektívne opatrenia, riadiť výber dodávateľa služby Mystery shopping.
    Participovať na tvorbe internej marketingovej komunikácie, zameranej na edukáciu predajcov a firemnú Retail kultúru.
    Daná pozícia predpokladá aj cestovateľskú flexibilitu po celom Slovensku.
    OKREM SLUŠNEJ MZDY ĎALEJ PONÚKAME
    Služobný telefón podľa vlastného výberu.
    Služobný paušál: neobmedzené volania a sms do všetkých sietí SR, 10GB dát v SR, bezplatnú hudobnú službu Deezer a Stream On službu v hodnote 10 € mesačne.
    Naše produkty a služby bezplatne alebo za výhodné ceny, a to aj pre vašich blízkych (Magio TV, Magio internet, Paušály, Smart Home).
    4 dni voľna navyše oproti nároku vyplývajúceho zo Zákonníka práce.
    Stravné lístky plne hradené zamestnávateľov vo výške 4,5 €. A to aj za dni, kedy čerpáte dovolenku alebo ste PN.
    Zľavy na nákup u desiatok našich partnerov, napríklad aj zľava na obľúbenú MultiSport kartu.

    Ponúkaný plat

    800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1.800 € brutto + 15% kvartálna variabilka

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    KOHO HĽADÁME
    Nadšenca pre rozvoj ľudí, ktorý dokáže nadchnúť ľudí, má schopnosť pomenovať problém, myslieť out of box, navrhnúť riešenie a dotiahnuť veci dokonca.
    Počas výberového konania nás bude zaujímať, či:
    - máte skúsenosť riadením tímu;
    - dokážete koučovacím prístupom rozvíjať ľudí;
    - dôkladne ovládate a máte skúsenosť so štandardmi predaja v praxi;
    - ste proaktívny, kreatívny a štruktúrovaný;
    - máte koncepčné a analytické myslenie;
    - máte výborné komunikačné zručnosti (prezentačné zručnosti, viete poskytnúť konštruktívnu spätnú väzbu, máte excelentný ústny aj písomný prejav);
    - máte chuť neustále na sebe pracovať, rozvíjať sa a rásť.
    Okrem toho požadujeme:
    - prax v riadení ľudí 3 roky, výhodou obchodného a predajného tímu;
    - prax vo vzdelávaní a rozvoji;
    - prax v oblasti predaja.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!