Štátny radca

19.06.2020 Generálna prokuratúra SR

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Štúrova 2
81285

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Štátna a verejná správa; Radca, Štátny radca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1036 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1036,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácieSúdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:25. 6. 2020Informácie pre záujemcu:podrobnejšie informácie na webovej stránke GP SR

Náplň (druh) práce
Koordinovanie celoštátneho systému s najširšími vonkajšími a vnútornými väzbami na ďalšie systémy rôznych odborov a smerov s dôsledkami za rozhodnutia s celoštátnym dosahom na úrovni registra trestov Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky, tvorba jednotnej metodiky pre testovanie a riešenie incidentov pri poskytovaní elektronických služieb registra trestov oprávneným orgánom, koordinovanie časti zložitých systémov registra trestov Generálnej prokuratúry SR, podpora a koordinácia oprávnených zástupcov používateľov elektronických služieb registra trestov prepojených na informačný systém registra trestov prostredníctvom CSRU alebo priamou integráciou, podpora koncových používateľov elektronických služieb registra trestov poskytovaných prostredníctvom portálu slovensko.sk.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

vek najmenej 18 rokov, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť, splnenie kvalifikačných predpokladov (ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa), ovládanie štátneho jazyka.

Požiadavky na vykonávanie štátnej služby: zdravotná spôsobilosť na vykonávanie štátnej služby, odborná prax minimálne 1 rok, znalosť práce s počítačom (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, iné aplikácie, Internet),
znalosť predpisov v danej oblasti:
- zákon č. 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 91/2016 Z. z. o trestnej zodpovednosti právnických osôb a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 153/2001 Z. z. o prokuratúre v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
- zákon č. 177/2018 Z. z. o niektorých opatreniach na znižovanie administratívnej záťaže využívaním informačných systémov verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon proti byrokracii),
- zákon č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
- zákon č. 305/2013 Z. z. o elektronickej podobe výkonu pôsobnosti orgánov verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente,
- výnos Ministerstva financií Slovenskej republiky 55/2014 Z. z. o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy.