custom-banner

Okamžite prijmeme aktívnych VODIČOV VZV! Práca v AUTOMOTIVE SKLADE v Bratislave. Ubytovanie ZDARMA, zálohy, stravné

20.09.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves - Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 920 - 1100 EUR
Mzdové podmienky (brutto):

Od 920 EUR/mesiac
Základná zložka mzdy: 1060 € priemerný mesačný plat brutto (základná mzda 920 € +dochádzka 50€ + vykonostna premia 0-20% zo základnej mzdy + príplatok 0,40€ -1,333€ podľa zmeny/
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hlavnou náplňou práce je skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky.

Pracuje sa na 3 zmeny - ranná, poobedná, nočná - v 8 hodinovom pracovnom režime.

Požadujeme:

Platné VZV oprávnenie - v rozsahu I.tr. , skup. A,C,D,W1

Iné výhody:

PONÚKAME:
- pracovná zmluva (plný úväzok) bez skúšobnej doby
- ubytovanie zabezpečené ZDARMA , platí sa iba daň z ubytovacích zariadení
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- stravné lístky
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Pracovné miesto obsadzujeme pre stabilného zamestnávateľa z oblasti AUTOMOTIVE - automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie