Junior obchodný a marketingový manažér/asistent

15.06.2020 Black Swan Investments & Consultancy, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Einsteinova 21
85101

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Finančný manažér, Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- základný plat vo výške 1600 EUR brutto
- kvartálne odmeny a provízie v závislosti od zrealizovaných obchodov
- PC a základné pracovné vybavenie
- dynamický, skúsený kolektív a motivujúce prostredie
- práca s ľuďmi z developerského a investičného prostredia

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaObchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:8. 6. 2020

Náplň (druh) práce
Hlavná (70% pracovnej náplne)
- hľadanie, oslovovanie a akvizícia nových firemných klientov a
obchodných partnerov vrátane cold callingu a osobných stretnutí
- negociácia a kontrahovanie nájomných a ubytovacích zmlúv
- príprava prezentácií, obchodných materiálov a firemných identity
dokumentov
- spoluzodpovednosť za off-line marketing, prezentáciu produktov a
brand manažment

Vedľajšia (30% pracovnej náplne)
- spolupráca s online marketingom
- príprava reportov a rešeršov, komunikácia s externými partnermi,
úradmi štátnej správy a samosprávy, príprava oficálnych listov a
podkladov
- vypracovanie zoznam a priprava podkladov pre projekt manažment
- spoluzodpovednosť za PR a vzťahy s verejnosťou

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- pokojné, sebavedomé a slušné vystupovanie podporené presvedčivou
argumentáciou
- inovatívnosť, kreativita a chuť učiť sa a spoznávať nové veci a situácie
- základné skúsenosti s obchodom a marketingom
- základný prehľad o realitnom trhu, o všeobecnom dianí v ekonomike
- potreba mať vlastné auto/príležitostne možnosť využitia firemného auta
- práca s počítačom na dobrej úrovni (Word, Excel, Powerpoint), vítaná
aspoň základná znalosť grafických programov (napr. schopnosť upraviť
si leták, malú grafiku)
- zmysel pre dobrú organizáciu práce a dokumentov