Projektový Manažér CAPEX

04.08.2020 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Procesný inžinier, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2300 btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Čo Vás na pozícii čaká a neminie? Budete:
- pracovať na projektoch súvisiacich so zavádzaním a modifikovaním výrobnej linky, úprave fermentorov, potrubia a pod.,
- spolupracovať s inžinierskymi a montážnymi spoločnosťami, vypracovávať stratégie,
- úzko spolupracovať s vedením spoločnosti, technológmi a špecialistami,
- zodpovedať za zverený projekt z časového, nákladového a vecného hľadiska,
- spracovávať projektovú dokumentáciu a pripravovať reporty.

Iné výhody:

Požadované vzdelanie:
VŠ II. stupňa
Zameranie štúdia:
strojárstvo, chemické technológie
Cudzie jazyky:
anglický jazyk - aktívne
Prax:
5 rokov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Pri výkone práce je potrebná:
- skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň 5 rokov,
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B2/C1,
- vynikajúca technická znalosť a schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
- schopnosť motivovať a viesť projektové tímy,
- vysoké pracovné nasadenie.