Technológ procesov_automotive (Ref. č.: PR/022644)

08.06.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; Plánovač výroby, Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 v závislosti od skúseností kandidátov
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za dodržiavanie prác v súlade so systémom kvality
* Dosiahnutie optimálneho výkonu výrobných zariadení
* Optimalizácia procesov výroby a návrhy na zlepšenia
* Motivácia pracovníkov
* Zvyšovanie kvality

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

SAP