Odborný referent - Špecialista pre Európske záležitosti

08.06.2020 Trnavský samosprávny kraj

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Starohájska 10
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Štátna a verejná správa; Klientský poradca, Odborný referent, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1960 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Výmera dovolenky o 1 týždeň navyše, gastro lístky.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1960 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
• rozvíjanie a udržiavanie kontaktov so slovenskými a európskymi inštitúciami – presadzovanie záujmov TTSK v kontakte so Stálym zastúpením SR pri EU, Európskou komisiou, Európskym parlamentom a výborom regiónov
• získavanie aktuálnych informácií o pripravovanej legislatíve a komunitárnych programoch
• rozvoj spolupráce s inými zastúpeniami európskych regiónov a miest v Bruseli, identifikácia spoločných tém, výmena skúseností a rozvíjanie spoločných aktivít
• pravidelné zahraničné pracovné cesty
• príprava podkladov pre delegácie TTSK
• podieľanie sa na plánovaní stratégie / cieľov kancelárie v Bruseli podľa priorít kraja
• prezentácia odborného, kultúrneho a turistického potenciálu TTSK prostredníctvom organizovania odborných seminárov, konferencií, kultúrnych podujatí a účasti na prezentačných podujatiach so zameraním na propagácie cestovného ruchu
• udržiavanie kontaktov so slovenskými organizáciami pôsobiacimi v Bruseli a Belgicku a so slovenskou komunitou žijúcou v Bruseli a Belgicku
• ďalšie povinnosti súvisiace s výkonom práce v zahraničí

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Názov pracovnej pozície: Odborný referent / Špecialista pre Európske záležitosti - Oddelenie zahraničných vzťahov

Kvalifikačné predpoklady:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - medzinárodné vzťahy, európske štúdia, regionálny rozvoj, politológia, právo alebo ekonómia

Odborné predpoklady:
• znalosť európskej legislatívy a fungovania európskych inštitúcií
• skúsenosti s prácou v európskych inštitúciách
• skúsenosti s prácou vo verejnej alebo štátnej správe výhodou
• skúsenosti s organizovaním pracovných ciest a stretnutí
• anglický jazyk na úrovni C1
• francúzsky jazyk výhodou
• ovládanie práce s PC – Microsoft Office
• znalosť protokolu a etikety výhodou

Iné kritéria a požiadavky:
• bezúhonnosť
• komunikatívnosť
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
• odolnosť voči stresu
• organizačné schopnosti

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• kópia dokladu o ukončení štúdia (diplom)
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise
• motivačný list v slovenskom aj anglickom jazyku

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania: do 10.06.2020

Adresa podania: email

Ďalšie informácie na tel. č.: +421 (0)33 5559 353

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.