Špecialista bezpečnosti (OT-DS)

17.06.2020 Tepláreň Košice, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Teplárenská 3
04292

Košice
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Civilná ochrana a bezpečnosť; Klientský poradca, Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 7. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Iné benefity:
- mesačná variabilná zložka do 10 % v závislosti od pracovného výkonu
- dovolenkový príspevok, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok podnikovej kolektívnej zmluvy,
- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
- príspevky v zmysle sociálneho programu,
- stabilita zamestnávateľa,
- program vzdelávania.

Pracovný pomer: na dobu určitú 1 rok a možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, 3 mesiace skúšobná doba.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne),
Denná prevádzka – 7,5 hodinové zmeny

Žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 10.6.2020.
Všetky žiadosti budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo telefonicky kontaktovať len vhodných uchádzačov na ponúkanú pracovnú pozíciu.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 7. 2020

Dátum pridania ponuky:
27. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Energetika, plyn a elektrinaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
- zabezpečovanie prevádzky a konfigurácie bezpečnostných systémov pre oblasť OT
- testovanie a analyzovanie úrovne ochrany OT systémov
- identifikovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných rizík, hrozieb a prienikov, vykonávanie opatrení na ich odstránenie
- riešenie bezpečnostných incidentov
- administrácia a monitoring sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN prístupy), virtualizačného prostredia, operačných systémov a aplikácií
- navrhovanie, vytváranie a realizácia bezpečnostných opatrení v oblasti OT dispečerských systémov
- navrhovanie a správa LAN/WAN sietí

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Linux - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- vysokoškolské II. stupňa technický smer, informačné technológie
- znalosť bezpečnostných, monitorovacích a virtualizačných technológií
- základné znalosti administrácie sieťových prvkov (switch, router, firewall)
- skúsenosti so sieťovými diagnostickými nástrojmi
- skúsenosti so správou VMware prostredia, a zálohovacím softvérom Veeem - výhodou
- administrácia Windows, Linux serverov – základy
- praktické skúsenosti v oblasti informačných technológií a informačnej bezpečnosti
- samostatný prístup pri riešení rôznych bezpečnostných situácií
- schopnosť zodpovedne a dôsledne realizovať úlohy
- technické a analytické myslenie
- schopnosť tímovej práce

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent