Špecialista bezpečnosti IT

17.06.2020 Tepláreň Košice, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Teplárenská 3
04292

Košice
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Civilná ochrana a bezpečnosť; Klientský poradca, Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 7. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Iné benefity:
- mesačná variabilná zložka do 10 % v závislosti od pracovného výkonu
- dovolenkový príspevok, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok podnikovej kolektívnej zmluvy,
- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
- príspevky v zmysle sociálneho programu,
- stabilita zamestnávateľa,
- program vzdelávania.

Pracovný pomer: na dobu určitú 1 rok a možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, 3 mesiace skúšobná doba.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne),
Denná prevádzka – 7,5 hodinové zmeny

Žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 10.6.2020.
Všetky žiadosti budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo telefonicky kontaktovať len vhodných uchádzačov na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 7. 2020

Dátum pridania ponuky:
27. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Energetika, plyn a elektrinaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
- zabezpečovanie prevádzky a konfigurácie bezpečnostných systémov pre oblasť IT
- testovanie a analyzovanie úrovne ochrany IT systémov
- identifikovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných rizík, hrozieb a prienikov, vykonávanie opatrení na ich odstránenie
- riešenie bezpečnostných incidentov
- administrácia a monitoring sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN prístupy)
- inštalácia, implementácia a prevádzka OS Linux (Red Hat, SUSE)
- navrhovanie, vytváranie a realizácia bezpečnostných opatrení v oblasti IT systémov
- navrhovanie a správa LAN/WAN sietí

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Linux - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- vysokoškolské vzdelanie (I. alebo II. stupeň), informačné technológie
- skúsenosti so sieťovými diagnostickými nástrojmi (TCPDUMP, WireShark a pod.)
- skúsenosti s administráciou sieťových prvkov (switch, router, firewall)
- základné skúsenosti s administráciou OS Windows stanice/servery
- znalosť bezpečnostných, monitorovacích technológií
- skúsenosti s administráciou OS Linux (Red Hat, príp. CentOS) – výhodou
- skúsenosti s administráciou VMware prostredia - výhodou
- schopnosť zodpovedne a dôsledne realizovať úlohy
- technické a analytické myslenie
- schopnosť tímovej práce
- znalosť anglického jazyka na úrovni – B1 a vyššie

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent