Mzdová účtovníčka

18.06.2020 ARRIVA Slovakia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Nové Zámky
Považská 2
94001

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Mesačná prémia do výšky 10% zo základnej hrubej mesačnej mzdy, vyplatená na základe plnenia pracovných úloh.
- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.
- Zľavnené cestovné.
- 7,5 hodinový pracovný čas.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier).
- Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách a ďalšie firemné benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 8. 2020

Dátum pridania ponuky:
27. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
- komplexne spracovávať a viesť mzdovú evidenciu;
- zúčtovávať mzdy, dávky nemocenského poistenia, dôchodkového zabezpečenia, zrážky zo mzdy zamestnanca, odvody za zamestnávateľa a ostatné mzdové položky, spracovávať dokumentáciu s odvodmi pre orgány štátnej správy;
- kontrolovať správnu aplikáciu mzdových predpisov; pripravovať mesačné mzdové uzávierky a reporty

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Ovládanie mzdovej agendy a Zákonníka práce.
- Ovládanie programu Helios výhodou.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)