Maliari - Rakúsko, Holandsko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    viac miest v Rakúsku a Holandsku
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    13,41 EUR/hod.
    Rakúsko -13,41€ + diéty 26,40€ + 15€ príplatok na ubytovanie
    Holandsko - od 500€/týždeň netto + ubytovanie hradené zamestnávateľom
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho overeného rakúskeho a holandského klienta aktuálne hľadáme skúsených maliarov pre prácu na stavbách a rekonštrukciách.

Náplňou práce sú typické povinnosti maliara:
– obhliadka a príprava povrchov na maľovanie (vysprávky, prebrúsenie, vyčistenie)
– príprava materiálov na maľovanie
– nanášanie samotného penetračného materiálu a farby vo viacerých vrstvách (štetce, valčeky, striekanie, podľa potreby)
– vizuálna kontrola kvality vykonanej práce a prípadné opravy

Práca je na rakúsku zmluvu, pracuje sa Pondelok – Piatok, cca 8 – 10 hodín a v prípade potreby nadčasy.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite kliknutím na email CV v nemeckom (pre Rakúsko) alebo anglickom jazyku s fotografiou, výučný list a prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci.
Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511.

Všeobecne požadované znalosti:

– vyučený maliar s dobrou praxou
– nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B1
– VP a vlastné auto aspoň u jedného z partie
– flexibilita, adaptabilita, zmysel pre detail a ochota dlhodobo pracovať v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B