Sadrokartonista v Rakúsku - ihneď

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Vorarberg, Bregenz
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    14,00 EUR/hod.
    cca 2500€ netto po odrátaní ubytovania
    Ponúkaný plat brutto: 14,00 € / hod. brutto + diéty 41,40 € (nezdaňované)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho dlhoročného klienta personálnu agentúru zamestnávajúcu odborníkov v stavebníctve a priemysle) sadrokartónistov na rôzne projekty, jednak na inštalácie na stavbách rodinných domov, komerčných objektov ale aj priemyselných budov ako sú obchodné centrá, spoločenské centrá atd.

Náplň práce :
– Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály…)
– Zameranie projektu
– Stavba nosných konštrukcií
– Osadzovanie sadrokartonových dosák
– Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
– Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Benefity a ďalšie výhody:

Ubytovanie a stravovanie: ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom so snahou, aby bolo čo najbližšie k miestu práce za cca 13 - 15 € / deň.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite na email
Do predmetu mailu napíšte “SADROKARTONISTA V RAKÚSKU”.
Uchádzačov s nemeckým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania - na osobný, skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom či anglickom jazyku.

Všeobecne požadované znalosti:

Práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou so sadrokartónmi min. 4 – 5 rokov
- vyučený v stavebnom odbore – výhodou
- je potrebné byť manuálne zručný pri montáži a vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B