Senior softvérový inžinier (.NET/Angular) (Ref. č.: PR/022636)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1600€ brutto (plat závisí od skúseností a je predmetom dohody so zamestnávateľom)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

* Hľadáme špecialistov v .NET a Angular. Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti vývoja riadiacich jednotiek pre riadenie výroby a distribúcie elektrickej energie.
* Práve teraz hľadáme posily do rozbehnutého projektu - vývoj monitorovacieho nástroja pre elektrické kontroléry.
* backend - .Net (.NetCore)
* frontend - Angular (typescript)
* Tvojou náplňou práce bude:
* - aktívne spolupodieľanie sa na vývoji produktu, ktorý je využívaný na celom svete - vrátane analýz, programovania, testovania, validácie výsledku, prezentácie výsledkov a dokumentácie
* - dodávanie softvérových riešení, prídávanie nových softvérových funkcionalít a údržba existujúcich
* - spolupráca a komunikácia s kolagami, projektovým manažérom
* - pochopenie požiadaviek na vývoj produktu a ich aplikovanie do vývoja

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilná pracovná doba s možnosťou využiť home office
- ticket multi - štvrťročne 123 € (495 Eur / rok), v závislosti od dátumu začiatku, možné po 3 mesiacoch
- sick days
- občerstvenie na pracovisku
- príjemné neformálne pracovné prostredie po boku odborníkov
- adaptačný proces v Prahe s komplexným zaškolením
- priestor na profesionálny rozvoj
- možnosť spolupodieľať sa na vývoji firemných produktov českej spoločnosti, ktoré sú využívané po celom svete

Všeobecne požadované znalosti:

* Potrebná je:
* - prax v softvérovom vývoji na podobnej pozícii
* - skúsenosť s web aj desktop aplikáciami
* - hlavné požiadavky: znalosť .Net (.NetCore) a Angular (typescript)
* - výhodou (nie nutnou požiadavkou) je ak si sa stretol aj s: RestAPI, SignalR, Základy  LiteDb, Elektron, Git
* Hľadáme proaktívneho, kreatívneho a flexibilného tímového hráča s analytickým myslením.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

.NET, JavaScript