Predajca náhradných dielov z pohodlia kancelárie (Ref. č.: PR/022631)

10.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj
Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Nákupca, Obchodný zástupca, Poľnohospodársky technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
* Technická podpora zákazníkom pri výbere správnych náhradných dielov.
* Tvorba sezónných a mimosezónnych akcií.
* Aktívne riadenie a optimalizácia skladových zásob.
* Doplnenie sortimentu podľa požiadaviek trhu.
* Komunikácia s dodávateľmi, riešenie objednávok, cenotvorba.

Iné výhody:

* Pravideľne vyplácané percentá zo zisku (bližšie informácie na osobnom pohovore)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

* Skúsenosť s predajom v technickej oblasti, vedomosti o poľnohospodárskej technike veľkou výhodou.
* Obchodnícky duch, proklientsky prístup, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť.
* Znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni.
* Pracovná skúsenosť s Excelom.