custom-banner

Operátorka výroby-aktuálne stále naberáme. 3-zmenka, práca určená ženám.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Župčany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    706 EUR
    + 20% bonusy, príplatky za zmennosť a iné
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.6.2020

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v oblasti výroby s nástupom do kmeňového stavu.

Hlavnou náplňou tejto práce bude nasledovné:

- montáž mechanických aj elektronických výrobkov za pomoci automatizovanej
linky
- k práci Ti budú postačovať základy práce s PC
- pracovať podľa stanovených pracovných postupov, resp. pokynov nadriadeného
- požadujeme schopnosť tímovej práce
- štandardom je dodržiavanie pracovnej disciplíny
- na svojom pracovisku budeš zodpovedný/á za udržiavanie čistoty a poriadku
- svoje pracovné úlohy je potrebné plniť s ohľadom na dodržiavanie všetkých
pravidiel bezpečnosti
- záujem pracovať ako zodpovedný a kvalitný zamestnanec

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus
- príspevok na dochádzku
- 2x ročne dovolenkový bonus
- spoločnosť ponúka aj ďalšie zaujímavé benefity, ktoré Ti vysvetlíme na
osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity