custom-banner

VBA / PowerQuery špecialista - s nemeckým jazykom (Ref. č.: 1-16-34669/PF)

20.09.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre Nemeckú spoločnosť pôsobiacej v oblasti vývoja IT riešení pre finančné a poistné služby dopĺňame tím v divízii riadenia projektov.
Ako špecialista pre projekty bude Vašej kompetencii:

· Poskytovať manažérovi podporu pri vedení projektov aj v procese ich implementácie
· Priraďovanie zákaziek a projektov do interných systémov (CRP, ERP).
· Plánovanie času pracovníkov projektu, priraďovanie aktivít na konkrétne projekty či celková logistika projektu.
· Vytváranie reportov, ktoré je potrebné následne spracovať a skontrolovať.
· Optimalizácia reportov so zameraním na automatizáciu procesov
· Navrhovanie postupov pre rýchlejšie získavanie dát z internej databázy.

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov:

· Výkonnostné odmeny
· Vianočné prémie
· Sick days
· 31.12. platená dovolenka
· Dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
· Jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
· Preplácanie certifikátov
· Ovocné dni

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Od kandidátov sa očakáva:
· Pokročilá Skúsenosť s programovacím jazykom VBA/Power Query
· Nemecký jazyk na úrovni B2 - aktívne slovom aj písmom
· Skúsenosť s reportingom/analýzami/prácou na podobnej pozícií
· Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (I., II. stupeň)
· Pokročilá skúsenosť s MS Office