Upratovačka nákupného centra - Dunajská Streda

20.07.2021 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galantská cesta 20, Dunajská Streda
Okres Dunajská Streda; Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,58 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: od 21.7.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovné miesto, na trvalý pracovný pomer na pozíciu upratovačky do nákupného centra v Dunajskej Strede.
Náplň práce - starostlivosť o čistotu interiéru nákupného centra, umývanie sklených plôch, čistenie priestorov toaliet, upratovanie administratívnych priestorov.

Pracovný čas - 8 hodín, 2 zmeny.
Nástup - Ihneď.

V prípade vážneho záujmu o pozíciu, sa môžete dostaviť aj hneď osobne do nákupného centra MAX (Galantská cesta 20) ku p. vedúcej - pani Stangaovej (0903406728), a dohodnúť si ďalšie detaily pracovnej ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť