Práca v elektro-priemysle na 2 zmeny Nitra Nástup priebežne

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov, montovanie, kompletizácia, testovanie, balenie..

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku / možnosť aj 12 hod. zmien/

Ponúkaný plat

734 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda zmena 8 hod 4,76 € /hod brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ . Po skúšobnej dobe plat do výšky 924 € /základ 774€ / + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce..
pri 12 hod zmene základ 785€ +100€docházka+ 60 €prémie + príplatky za sobotu, nedeľu a noc

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená ZADARMO
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

Pre ľudí z okolia zmluvná doprava:

Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Termín nástupu do práce

od 7.7.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

manuálna zručnosť,
ochota pracovať na zmeny a nadčasy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno