LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - MONTÁŽNIK vo výrobe drevodomov

25.05.2020 DEVLEV BUILDINGS s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Liptovský Mikuláš
Žilinský kraj; okres Liptovský Mikuláš; Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Montážnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
od 5eur / hod
Termín nástupu do práce: od 22.6.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 26.6.2020
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte záujem pracovať na jedinečných moderných stavebných projektoch? Ak máte chuť do práce a učiť sa nové veci, tak hľadáme práve Vás!

Náplň práce - montáž drevostavieb pod vedením stavbyvedúceho.

Iné výhody:

- práca v teple (vo vnútri haly)
- práca na jednom mieste

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

samostatnosť, manuálna zručnosť, zmysel pre detail