ČSOB

Produktový špecialista na investície pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Do nášho tímu na kontaktom centre, hľadáme novú posilu – produktového špecialistu pre investície. Keďže nám záleží na tom, aby sa náš nový kolega cítil v práci príjemne a aby mu práca sedela, tu je zopár praktických info pre Teba.
*Ako bude vyzerať Tvoj deň? Poskytovanie poradenstva kolegom v pobočkovej sieti pri stretnutiach s klientami formou metodickej a predajnej podpory v oblasti investícií
*Využívanie rôznych komunikačných kanálov ako video chat, telefonická a mailová komunikácia
*Vytváranie návrhov riešení v bankových aplikáciách pre kolegov ako aj externých klientov
*spolupodieParticipácia na návrhoch zmien v procesoch
*Na čo sa u nás môžeš tešiť?
*Kvalitné zaškolenie, ktoré Ťa dôkladne pripraví na Tvoju prácu
*Tím líderku, ktorá Ťa bude podporovať
*Nové príjemné priestory priamo v centre mesta, ale tiež možnosť home office
*Kariérny postup naprieč celou ČSOB finančnou skupinou
*Mnoho befenitov o ktorých sa viac dočítaš nižšie

Upresnenie platových podmienok

1200 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mesačná mzda je vo výške 1200 € brutto.
Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity:

Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB
Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my!
Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie
Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka
Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus!
K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás
Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom:
MultiSport kartu
Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)
Možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
Zaujímavé prednášky na rôzne témy (od bankových trendov, po oblasti zdravia a zdravého životného štýlu)
Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí. #LI-IK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Vhodný kandidát na túto pozíciu má:
*stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou
*skúsenosti s poskytovaním poradenstva v oblasti investícií
*výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
*pro-klientsky prístup
*znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý - výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno