custom-banner

Personalista so skúsenosťami so mzdami

07.08.2020 Edgar Baker s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Levice; Levice
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Mzdový účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1 000 - 1 500 EUR/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komplexné vedenie personálnej agendy v programe RON
- tvorba a úprava pracovných zmlúv
- nahadzovanie údajov do mzdového systému a ich následná kontrola
- komunikácia so ZP a SP, spracovanie výkazov
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, spracovanie dokladov PN a OČR
- vedenie personálnej agendy zamestnancov
- zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov
- komunikácia s úradmi, vystavovanie tlačív podľa potreby
- reporting a príprava štatistík

Iné výhody:

- závodné stravovanie
- príspevok na dochádzanie
- stabilná, dlhodobá spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo, Personalistika

- prax na podobnej pozícii min. 3 roky
- dobrá znalosť Zákonníka práce
- skúsenosti so mzdami (nahadzovanie, kontrola údajov+ znalosť potrebých lehôt a výplat).
- chuť sa dovzdelávať
- samostatnosť, precíznosť, dôslednosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (potreba komunikácie so zahraničným nadriadeným)