custom-banner

Hľadáme výrobného pracovníka s platom až 1040€!

07.06.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Vráble
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 650 EUR/mesiac 650 € + príplatky za nočné, motivačná odmena, príplatok za nepretržitý režim, možný rizikový príplatok = spolu až 1018 € + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení
- zváracích poloautomatov a automatov
- lisovanie a zoraďovanie na lisoch
- práca vhodná najmä pre mužov ale aj pre ženy

Iné výhody:

- Práca v stabilnej spoločnosti
- zmluva na TPP
- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu počas víkendu
- rizikový príplatok 0,60 €/hod (v závislosti od pracovného miesta)
- motivačná odmena až 135 €
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- benefit čerpania záloh

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.
Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.
Kontaktná osoba: Nikola Gajdošová
Email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- dobré pracovné návyky
- výborný zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Gajdošová
Tel: 0944630406