NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pracovník rozvozu tovaru Nitra

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • rozvoz tovaru zákazníkom
  • základné inštalácie spotrebičov
  • manipulácia s tovarom pri jeho rozvoze
  • manipulácia s tovarom v obchodnom dome

Ponúkaný plat

696 EUR

Upresnenie platových podmienok

696 + odmeny a príplatky

Benefity a ďalšie výhody

  • máme pre teba MOTIVUJÚCI systém odmeňovania – okrem fixnej zložky budeš dostávať aj FLEXIBILNÚ ZLOŽKU, a tak si svojou snahou a aktivitou môžeš navýšiť mzdu
  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti príspievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • užiješ si veľa zábavy na NAY PÁRTY a ďalších firemných teambuildingoch
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
  • motivujúce finančné ohodnotenie podľa výkonu
  • práca v príjemnom kolektíve s modernou technikou
  • školenie podľa potreby

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

22.6.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • bezúhonnosť
  • práca s bremenami
  • technická zručnosť (jednoduchá inštalácia domácich spotrebičov)
  • práca pondelok - nedeľa (10hod zmeny)
  • ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť, komunikatívnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie