custom-banner

Hľadáme výrobných pracovníkov do automobilového priemyslu v TRNAVE- Mzda až 1070 € ! Ubytovanie/ doprava zabezpečené!

07.06.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnavský kraj; okres Hlohovec, okres Nové Zámky, okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ = až 970€ / od 2.odprac.mesiaca 850€ + príplatok za nočnú zmenu od 60 až do 120€ + individuálna výkonnostná prémia okolo 100€ = až do 1070€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponuka práce v celosvetovo úspešnej automobilovej spoločnosti so sídlom v Trnave.Obsadzované oddelenia:

Montáž: - obsluha montážnych liniek- montáž jednotlivých dielov( svetlá, prevodovka, kolesá)- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Zvarovňa:  - spájanie jednotlivých dielov do automatizovaných robotov- 90 % zváračských prác uskutočnených automatizovanými robotmi- následná kontrola vyhotovených dielov

Iné výhody:

- Zabezpečená teplá strava+ celoročný pitný režim- Možnosť čerpania záloh po odpracovaní min. 2 týždňov- Možnosť kariérneho postupu na kvalifikované pozície- 13. plat vyplácaný raz ročne v Júni. Mzda počas prvého mesiaca: 910-970 € brutto, Nočný príplatok 1,60 € brutto/hodina Mzda od 2 mesiaca: 910-1070 € brutto Nočný príplatok 1,60 € brutto/hodina mesačne- individuálna prémia max. do výšky 185 €

- dotované ubytovanie
- zabezpečená dorpava zo smerov: Nové Zámky, Senica, Hlohovec, Trnava, Šala

Životopis a súhlas o spracovaní osobných údajov prosím pošlite na uvedený email.Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní.Kontaktná osoba: Ing. Jakub Igaz, mail: email tel.: 0948 940 610

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

-predošlá prax na montáži a zvarovni výhodou ale nie podmienkou- manuálna zručnosť- dochvíľnosť - zodpovednosť za výkon práce- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Jakub Igaz
Tel: 421948940610