Predajca TV služieb a internetu

06.06.2020 PATROLS s.r.o. - Patrols Košice
Miesto práce: Košice, okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Pri splnení minimálneho plánu odmena navyše.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prezentácia a predaj produktov - navrhnúť vhodnú ponuku pre zákazníka
Aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti TV služieb a internetu
Schopnosť pracovať v tíme - v sprievode kolegu

Iné výhody:

- jednoznačne dynamická práca v mladom kolektíve
- akvizície a výzvy, príležitosť ukázať, čo je v tebe
- osobnostný rozvoj a odborný prehľad v oblasti TV služieb a internetu
- služobný automobil
- práca len počas pracovných dní, resp. pohyblivý pracovný čas (po
dohode)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť UPC DTH S.à r. l. so sídlom v Luxemburgu, európskej metropole satelitných služieb, je poskytovateľom vysokokvalitných satelitných televíznych služieb. Svoje služby ponúka v Maďarsku, Českej republike a na Slovensku a riadi satelitné televízne služby poskytovateľa v Rumunsku.

Jej ponuka produktov priamo do domu (direct to home – DTH), na maďarskom trhu známa ako UPC Direct, na českom a slovenskom ako freeSAT a v Rumunsku ako Focus Sat, mala k marcu 2013 viac ako 747 000 zákazníkov. UPC DTH S.à r. l. poskytuje svojim zákazníkom viac kanálov, lepší obsah, ocenenú zákaznícku podporu a špičkovú kvalitu signálu vrátane krištáľovo čistých programov vo vysokom rozlíšení. Spoločnosť UPC DTH S.à r. l. je súčasťou skupiny Liberty Global plc.

Adresa:

PATROLS s.r.o.
Jasuschová 2
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Lucia Čuchtová
Jasuschová 2, Košice, 04023, Slovenská republika
Tel: 0948309360