custom-banner

Operátor výroby - Triedenie fliaš - Nemecko - Fürstenfeldbruck

21.09.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Fürstenfeldbruck
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Expedient
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,50 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Triedenie fliaš
Väčšina práce sa týka nakladania a vykladania plastových prepraviek od nápojov s prázdnymi sklenenými fľaškami, následného roztriedenia a naloženia na paletu pre konkrétneho výrobcu nápoja, hmotnosť jednej prepravky cca 10 kg. Za smenu 8h sa spracuje cca 30 000 prepraviek za smenu 24k cca 90 000 ks .

Iné výhody:

- starostlivosť koordinátora
- nemecká pracovná zmluva
- možnosť záloh po odpracovaní 10 zmien
- pri 100% mesačnej dochádzke, bonus vo výške 100,- €
- pri mesačnom používaní vlastného auta, bonus vo výške 50,- €
- príspevok na ubytovanie vo výške 1,50 € za každú odpracovanú hodinu
- príspevok na dopravu do DE po odpracovaní 10 zmien

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- čistý register trestov
- presnosť, schopnosť pracovať v tíme, spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- prax v oblasti vítaná
- samostatnosť
- jednoduchá práca v takte, zvýšený nárok na vytrvalosť a fyzickú kondíciu
- nemecký jazyk - výhodou