Sestra -špecialistka v anesteziológii a intenzívnej starostlivosti - PLK Trnavské mýto

ProCare, a.s.04.08.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Novapharm, s.r.o., Šancová 110, 831 04 Bratislava

Typ pracovnej ponuky

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti na úseku jednodňovej zdravotnej starostlivosti podľa ošetrovateľských štandardov, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacienta
- poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v predoperačnom, intraoperačnom a pooperačnom období
- aplikácia terapie, sledovanie a hlásenie ich účinkov, prípadne reakcie
- asistencia lekárovi pri anestézie na JZS a ústavnej zdravotnej starostlivosti
- edukácia pacienta v súvislosti s daným operačným výkonom
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložka mzdy

Iné výhody

◦ plný pracovný úväzok
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 8.7.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

diplom o špecializácii v anesteziológii a intenzívnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

◦ komunikačné zručnosti
◦ chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
◦ zmysel pre zodpovednosť
◦ byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
◦ oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Jurčíková
Einsteinova 23-25, Bratislava 5, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421 911100256

Reaguj na ponuku