Writer of e-mails

04.06.2020 Great Teachers s.r.o.
Miesto práce: Írsko, Slovenská republika, USA, Veľká Británia, Zahraničie ostatné; Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Copywriter, reklamný textár
Ponúkaný plat (základná mzda): 30 - 500 EUR
Zatiaľ ponúkame 30€ za každý uverejnený email. V prípade mimoriadnej kvality sme ochotní pridať. Potrebujeme, aby nám to tento človek na konci mesiaca vyfakturoval. Napr: 8 mailov krát 30€ = 240€.
Termín nástupu do práce: od 15.6.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme človeka, či ľudí, ktorí naozaj dobre rozumejú anglicky. A nielen to. Potrebujeme, aby to bol človek, či ľudia, ktorí sa svetu angličtiny skutočne venujú - pozerajú videá, čítajú články - už teraz a vo vlastnom záujme sledujú čo sa deje v Británii, USA ... čím žije internet v angličtine. A nielen to. Potrebujeme, aby tento človek, či ľudia dokázali pútavo a kvalitne písať po slovensky. Aby pre našich klientov dokázali písať emaily v slovenčine, ktoré ich privedú k tomu obsahu v angličtine. Našim zámerom je, aby naši klienti čítali a pozerali si zaujímavý obsah v angličtine a tým si ju osvojovali. K tomu hľadáme ďalších ľudí, ktorí budú schopní produkovať pútavé emaily s linkami vedúcimi k článkom a videám v angličtine.

Ideálne si predstavujeme, že by to mohol byť človek, ktorí žije, či žil v Británii, alebo USA. Môže to byť aj človek, ktorý si zarába učením angličtiny. Vyslovene však nemáme záujem o ľudí, ktorí absolvovali vymývačku mozgu s názvom "Vysoká škola", odbor - učiteľ angličtiny. S absolventmi týchto škôl máme katastrofálne skúsenosti a nemáme o nich záujem. Chceme ľudí, ktorí sú otvorení novým veciam - nie o ľudí, ktorí ukončením tzv. vysokej školy dospeli k presvedčeniu, že teraz všetko vedia. Žiadne papiere nás nezaujímajú - iba schopnosť produkovať kvalitné maily. Chceme však vedieť, kto ste - životopis napovie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vedieme ľudí k osvojeniu si cudzieho jazyka. Primárne angličtiny.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné vzdelávanie i. n.

Adresa:

Great Teachers s.r.o.
Martinská 1619/9
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Branislav Boba
Martinská 1619/9, Žilina, 010 08, Slovenská republika