Mzdový účtovník a personalista

ProCare, a.s.07.06.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice

Typ pracovnej ponuky

Mzdový účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- komplexné spracovanie personálnej agendy (vznik, priebeh, zmeny, skončenia pracovného pomeru zamestnancov)
- komplexné spracovanie miezd pre cca 500 – 600 zamestnancov v zdravotníctve v systéme Vema
- prípravu štatistík súvisiacich so mzdami a zdravotníckymi zamestnancami
- komunikáciu so ZP, SP a ďalšími štátnymi inštitúciami
- spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov
- spoluprácu pri vytváraní interných smerníc
- podporu pri spracovaní dochádzky

Ponúkaný plat

1000 EUR

Iné výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín ukončenia výberového konania

31.5.2020

Druh pracovného pomeru

hlavný

Informácie pre uchádzača

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte formulár a pripojte svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- lojálnosť
- proaktivita
- orientácia na cieľ
- precíznosť
- zmysel pre detail a flexibilnosť
- ochota učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu

Kandidát by mal ovládať:

- Zákonník práce
- Zákon o sociálnom poistení
- Zákon o zdravotnom postení
- Zákon o dani z príjmov
- Zákon o DDS a iných súvisiacich predpisov
- aktívne MS OFFICE ( Excel, Word, ...)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Miroslava Tothová
Einsteinova 23-25, Bratislava 5, 851 01, Slovenská republika
Tel: Infolinka PC 0907 888 999; In

Reaguj na ponuku