custom-banner

BRIGÁDA MARTIN - dokladanie/pokladňa

25.10.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Martin
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,10 EUR/hod.
4.10€/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo budete ako brigádnik u nás na predajni robiť?
- aktívne pristupovať k zákazníkovi
- dokladať tovar na predajnej ploche
- blokovať nákup zákazníkom
- starať sa o chod predajne
- prijímať tovar internetových objednávok zákazníkov
- pripravovať internetové objednávky zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- ZP pre prácu s potravinami
- vysoké pracovné nasadenia
- flexibilita a ochota pracovať podľa nami zadaných pracovných zmien
- jedná sa o poobedné zmeny (prioritné) a celodenné od 9.00 - 21.00