Ambulantná sestra - všeobecná ambulancia - PLK Medissimo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Poliklinika Medissimo - Tematínska 5/A

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

971 EUR

Upresnenie platových podmienok

- 1087,- € pre sestru so špecializáciou
+ mesačné odmeny

Benefity a ďalšie výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno