Príslušník mestskej polície

12.06.2020 Mesto Svätý Jur

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Pezinok
Svätý Jur
Prostredná 29
90021

Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť; Policajt
Ponúkaný plat (základná mzda): 854 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Platové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z.. Nástupný plat 854 Eur brutto + variabilné zložky platu. Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce.
Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, plný pracovný úväzok.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
854 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 8. 2020

Dátum pridania ponuky:
19. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 6. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady, bude prizvaný na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
Zodpovednosť za plnenie úloh vyplývajúcich zo zabezpečovania mestských vecí verejného poriadku, ochrany životného prostredia v meste a plnení úloh vyplývajúcich zo zákona, všeobecne záväzných nariadení mesta, z uznesení mestského zastupiteľstva a rozhodnutí primátora mesta.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
delené zmeny
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Iné požiadavky:
Odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície.
Predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z.: spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť. Vek viac ako 21 rokov. Telesná a duševná spôsobilosť na plnenie úloh obecnej polície.
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Aktívna práca s PC (Word, Excel, Internet) a inými bežne používanými komunikačnými technológiami.
Vodičský preukaz skupiny B. Zbrojný preukaz skupiny B alebo A.
Požadované doklady: žiadosť o zaradenie do vyhláseného konkurzu, kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní a odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície, kópia zbrojného preukazu, profesijný životopis s uvedením mailového a telefonického kontaktu.
Písomné žiadosti s požadovanými prílohami zasielajte do termínu 17.06.2020 na adresu: Mestský úrad, Prostredná 29, Svätý Jur. Bližšie informácie na www.svatyjur.sk.