Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme šikovných operátorov do výroby Vrábeľ - mzda až 1 000€

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Šaľa

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

práca na tri, alebo štyri zmeny vo Vrábľoch  práca podľa zadaní nadriadeného na bodovacích a lisovacích strojoch vizuálna kontrola dielov kompletizácia dielov a následná kontrola obrusovanie ostrínčistenie dielov

Upresnenie platových podmienok

650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné príplatky + stravné

Benefity a ďalšie výhody

- prémie a rôzne príplatky- práca na TPP- možnosť záloh- stabilná práca.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

práca vhodnejšia pre mužov ochota pracovať v troch či štyroch zmenách zručnosť skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie