Fyzioterapeut/ka

25.06.2020 M-Science Group, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Sever
Gogoľova 2
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Fyzioterapeut, masér, Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 5. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
1. Analýza zdravotného stavu a kondície klienta, najmä postihnutia muskuloskeletárneho systému, nesprávnych pohybových stereotypov, obmedzenia hybnosti a funkčnosti, posturálne a iné merania pre objektivizáciu dosiahnutých výsledkov.
2. Dodržiavanie pracovných pokynov nadriadeného pracovníka
3. Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
4. Zostavenie personifikovaného harmonogramu endermologických ošetrení a aditívnych manuálnych techník, v závislosti od zdravotného stavu, kondície, druhu vykonávaného športu.
5. Zostavenie personifikovaného program zameraného majoritne na odstránenie nesprávnych pohybových stereotypov, dysbalancií, dysproporcií, nesprávnej postúru, so zameraním na globálny svalový a silový rozvoj, zlepšenie a rozvoj koordinačných, výkonnostných, kondičných a pohybových dispozícií.znovunavrátenia výkonnosti a funkčnosti v prípade purazvých, pooperačných, postimplantačných stavoch.
6. Diagnostika, evidencia aktuálneho stavu , zdokumentovanie, prevedenie vsštkých dostupných meraní, zaevidovanie, navrhnutie endermoterapeutického spôsobu riešenia stavu klienta.
7. Asistencia pri vypísaní vstupných formulárov, ich evidencia, po ukončení procesu archivácia.
8. Kontinuálne monitorovanie, meranie, zdokumentovanie, vyhodnocovanie dosiahutých výsledkov, modifikácia endermologických protokolov podľa dosiahnutých výsledkov.
9. Kontinuálna personifikovaná starostlivosť o klienta, vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov.
10. Spolupráca pri tvorbe rôznych reportov a výkazov.
11. Aktívna participácia na kreácii, implementácii a verifikácii nových endermoterapeutických protokoloch v praxi.
12. Aktívna participácia na diseminácii a popularizácii výsledkov.
13. Aktívna kreatívna činnosť a súčinnosť pri príprave nového produktového portfólia produktov a služieb, propagačných a informatívnych materiálov, publikačnej činnosti.
14. Aktívna participácia na odborných aj sociálno-spoločenských podujatiach zamestnávateľa.
15. Príprava, realizácia krátkodobých a dlhodobých strategických plánov.
16. Príprava a realizácia propagácie pre zlepšovanie imidžu firmy.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 20:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyzioterapia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore fyzioterapia

Dĺžka praxe